درباره کارن پاسیو

شرکت کارن پاسیو (از سال۱۳۶۴) در عرصه طراحی، تولید و اجرای نورگیرهای ساختمانی و انواع پوشش های نوین ساختمانی از پیشگامان این صنعت در ایران به شمار می رود. این شرکت با بهره گیری از آخرین فناوری های روز دنیا و داشتن کادری متخصص و مجرب توانسته پوشش های جدید ساختمانی را از طراحی تا تولید و نصب با بهترین کیفیت و خدمات به مشتریان خود عرضه نماید. کارنامه درخشان این شرکت در اجرای پروژه های متعدد مسکونی، اداری و تجاری و... در تمام نقاط ایران گواهی بر این ادعاست.

عمده فعالیت این شرکت عبارتنداز تولید نورگیرهای حبابی (کوپل)، اجرای انواع پوشش های سقف مانند سقف پارکینگ، سقف پل های عابر پیاده، سقف استخر، نورگیرهای پشت بام، سقفهای کاذب، سقف حیاط خلوت و پاسیو، آلاچیق و گلخانه، طراحی و تولید انواع سایبان، باران گیر، انواع کیوسک تلفن های داخلی و عمومی، باجه خودپرداز بانکها ATM ، آرک ورودی مجتمع های مسکونی، اداری، تجاری و ورزشی، عرضه انواع ورق های اکریلیک و پلی کربنات تک جداره و چند جداره و....

شرکت کارن پاسیو با اتکاء به تکنولوژیهای جدید اقدام به خرید و راه اندازی خطوط تولید با تجهیزات و ماشین آلات مدرن نموده و همچنین در تولیدات خود از مواد باکیفیت خارجی استفاده می کند تا محصولی مرغوب تولید و عرضه شود. محصولات و خدمات نصب و اجرای این شرکت دارای گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. خط مشی و سیاست این شرکت مبتنی بر اصل مشتری مداری بوده و هدف اصلی ما جلب رضایت مشتریان به بهترین نحو ممکن است.

کارخانه تولید شرکت کارن پاسیو با مساحت ۷۵۰ مترمربع در منطقه پرند-تهران واقع شده و مجهز به دستگاه ها و ماشین آلات روز دنیاست و با استفاده از مواد اولیه مرغوب از برندهای معروف دنیا سعی دارد بهترین و مطلوب ترین خدمت را به مشتریان ارائه نماید. زیرا بر این باوریم که فروش پایان معامله نیست، بلکه آغاز یک تعهد است.

نکته مهم و بسیار حائز اهمیت در تولید پوششهای سقف و استفاده از محصولات و مواد اولیه، سازگاری(eco-friendly) آنها با طبیعت و محیط زیست و عدم تولید آلاینده های شیمیایی در محیط زندگی و هواست. چون مشاهده شده است گاهی محصولات تولیدی از مواد نامرغوب و غیراستاندارد موجب بروز انواع آلودگی های زیست محیطی حتی بیماری شده و صدمات جبران ناپذیری برجای گذاشته است.

ما بهترینیم .

     این طبیعت ماست .

 
error: Content is protected !!